Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kadikas“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS ( STATYBINĖ TECHNIKA)

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Kadikas“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas, poreikio išsiaiškinimas, informacijos tiekimas, tinkamiausios įrangos parinkimas pagal užsakovo pateiktus reikalavimus;
  • Atsakinėjimas į pateiktas užklausas;
  • Objektų lankymas;
  • Bendravimas su užsienio tiekėjais ( anglų k. ) įrangos parinkimo, techniniais klausimas;
  • Domėjimasis atstovaujamais produktais, sprendimų ieškojimas konsultuojant klientus.

Reikalavimai

  • Gebėjimas suprasti ir įsisavinti techninę informaciją;
  • Gebėjimas operatyviai reaguoti ir spręsti iškilusias problemas.
  • Atsakingas požiūris į darbą, vidinė disciplina
  • Aktyvumas ir orientacija į tęstinį rezultatų siekimą;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų, kitų kalbų mokėjimas – privalumas);

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje įmonėje;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams pasiekti
  • Mažą, bet atvirą bendravimui kolektyvą;
  • Automobilį darbui.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Plius priedai nuo mėnesio rezultatų.

UAB KADIKAS nuo 1994 metų parduoda bei prižiūri aukščiausios kokybės statybinę techniką.
informacija apie UAB „Kadikas“
2766 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.