Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Baltijos pajėgos“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (VĖDINIMAS)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos pajėgos“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas-pardavimai:

  • konsultavimas vėdinimo įrangos pasirinkimo ir instaliavimo klausimais;
  • pardavimai ir jų administravimas;

Techninis aptarnavimas:

  • klientų konsultavimas įrangos veikimo techniniais klausimais;

Reikalavimai darbuotojui

Geri bendravimo įgūdžiai gyvai ir telefonu;

  • mokėti lietuvių, anglų, rusų kalbas;
  • elektromechanikos-automatikos pagrindai (privalumas);
  • vėdinimo sistemų, techninių reikalavimų pagrindai (privalumas);
  • panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas;
  • B vairuotojo pažymėjimas;
  • aktyvumas;
  • iniciatyvumas;
  • pareigingumas;
  • darbštumas.

Įmonė siūlo

Darbo vieta: Vilniaus m. centre Švitrigailos g.

Patogų ir greitą privažiavimą, taupant jūsų laiką ir išlaidas atvykimui į darbą ir iš jo.

Socialines garantijas ir visas reikalingas darbo priemones patogiam ir komfortiškam Jūsų darbui mūsų komandoje.

Suteikiama galimybė dirbti dalinai nuotoliniu būdu.

Nemokamą Jūsų automobilio parkavimą ir kitas naudas, kurias aptartume susitikę.

Siųskite gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą darbo užmokestį į rankas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Siūlome darbą šiuolaikinėje ilgalaikę patirtį turinčioje įmonėje (plačiau apie mus ). Vertiname tarpusavio pagarbą, ilgalaikį bendradarbiavimą, atsakingumą, norą tobulėti ir gilinti žinias mūsų srityje. Dalintis profesine ir gyvenimiška patirtimi.
informacija apie UAB „Baltijos pajėgos“
2296 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.