Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Finansinių sprendimų agentūra“

Pardavimų vadybininkas

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius, Elektrėnai, Trakai - UAB „Finansinių sprendimų agentūra“

Darbo pobūdis

Mėgsti bendrauti ir padėti žmonėms? Ieškai darbo kuris teiktų moralinį pasitenkinimą? Esi žingeidus ir trokšti nuolatos mokytis ir tobulėti?

Tuomet laukiame tavo gyvenimo aprašymo ir tikimės susitikti artimiausiu metu!

Reikalavimai

Darbštumas, iniciatyvumas, komunikabilumas;
Orientacija į darbo rezultatus;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Patirtis aktyvių pardavimų srityje būtų privalumas;
Noras tobulėti.

Mes jums siūlome

Įgyti vertingos profesinės patirties;
Darbą draugiškoje komandoje;
Lankstų darbo grafiką;
Galimybę dirbti iš namų;
Karjeros galimybes;
Vertingus profesinius mokymus.

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas

UAB "Finansinių sprendimų agentūra" - finansines konsultacijas teikianti bendrovė.
informacija apie UAB „Finansinių sprendimų agentūra“
1011 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.