UAB „CGP Management“

Pardavimų vadybininkas

Nuo 1680 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „CGP Management“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų generavimas: konsultavimas, informacijos teikimas ir bendrovių paslaugų vertės pardavimas verslo klientams, išoriniams ir vidiniams gydytojams bei partneriams
  • Ilgalaikių santykių kūrimas su partneriais
  • Pardavimų analizė, ataskaitų ir kitos dokumentacijos ruošimas, tvarkymas
  • Glaudus darbas komandoje su marketingo projektų vadovais
  • Dalyvavimas pardavimų skatinimo kampanijose ir renginiuose

Reikalavimai

  • Sėkminga, ne mažesnė nei 2 metų patirtis pardavimų srityje (medicinos srityje – privalumas)
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Paslaugumas, atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas
  • Iniciatyvumas
  • Derybiniai įgūdžiai
  • Projektų valdymo įgūdžiai
  • Marketingo principų žinojimas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje
  • Imlumas naujai informacijai
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai
  • Noras tobulėti ir mokytis
  • Puikūs darbo su MS Excel įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti vienoje stambiausių Lietuvoje privačių sveikatos priežiūros įmonių
  • Lankstų darbo grafiką
  • Iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą
  • Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams
  • +1400 nuostabių profesionalių kolegų visoje Lietuvoje

Atlyginimas

Nuo 1680 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ motyvaciniai priedai tiesiogiai priklausantys nuo darbo rezultatų

UAB "Kardiolitos klinikos" teikia profesionalias integruotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, dėmesingai rūpinasi sergančiais ir kuria sveikesnę ateitį kiekvienam. Mes nuolatos mokomės ir esame profesionalai, randame profesionalius sprendimus kiekvienam, esame sąžiningi ir atsakingi, o darbinius santykius grindžiame abipusiu pasitikėjimu ir įsipareigojimais, išnaudojame galimybes ir visada reaguojame į klientų (pacientų) poreikius, padedame vienas kitam, suprantame ir laikomės įsipareigojimų kolegoms bei kartu siekiame bendrų tikslų.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (7)
informacija apie UAB „CGP Management“
1851 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.