Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Vandens ratas“

Pardavimų vadybininkas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vandens ratas“

Darbo pobūdis

  • aktyvus bendravimas su klientais siūlant ir parduodant vandentiekio ir šildymo sistemų įrangą bei komplektuojančias prekes;
  • profesionalus klientų aptarnavimas;
  • bendravimas su klientais prekybos salėje ir telefonu;
  • atsakymas į klientų užklausas, pasiūlymų ruošimas bei pateikimas klientams.

Reikalavimai

  • pozityvumas, malonus ir mandagus bendravimas, atsakingumas;
  • gebėjimas išsiaiškinti kliento poreikius;
  • sugebėjimas padėti išspręsti klientui iškilusius klausimus;
  • noras tobulėti, klientų aptarnavimo srityje;
  • išradingumas siekiant įmonės nustatytų veiklos rezultatų.

Mes jums siūlome

Stabilias pajamas (700 €/mėn. į rankas + aiškūs ir konkretūs priedai nuo rezultatų).

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB “Vandens ratas“ - jau du dešimtmečius sėkmingai savo veiklą vystanti įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė, mažmenė bei elektroninė prekyba vandentiekio, santechnikos ir šildymo prekėmis.
informacija apie UAB „Vandens ratas“
1144 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.