Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kira LT“

Pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB „Kira LT“

Ieškome medicinos paslaugų pardavimų vadybininko

Tarptautinė medicinos technologijų klinika „Health Optimizing Vilnius” ieško vadybininko (-ės) kurti ir įgyvendinti pardavimų strategiją B2B sektoriuje. Jei esate pro-aktyvus, kūrybingas, lengvai bendraujantis ir empatiškas kliento poreikiams asmuo, kuriam sveikata yra vertybė, o gyvenimo būdas tai puikiai atspindi, šis pasiūlymas skirtas Jums.

Darbo pobūdis:
  • Įmonės teikiamų sveikatos paslaugų pardavimas naujiems verslo klientams: jų paieška, susitikimai su potencialiais klientais (veiklos geografija –Vilnius, Kaunas, Klaipėda, tačiau gali būti ir visoje Lietuvos teritorijoje);
  • Komercinių pasiūlymų rengimas ir teikimas, atsižvelgiant į kliento konkretų poreikį;
  • Sutarčių derinimas, derybos ir pasirašymo organizavimas;
  • Ilgalaikių ryšių su klientais kūrimas;
  • Pardavimų ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos, ekonomikos, srityse, medicinos žinios – didelis privalumas);
  • Bent 2 metų sėkminga patirtis vykdant pardavimus B2B sektoriuje (panašių paslaugų sektoriaus įmonėse – didelis privalumas);
  • Motyvacija siekti aukštų asmeninių ir įmonės veiklos rezultatų bei savarankiškumas;
  • Gebėjimas laiku atlikti ir užbaigti užduotis bei projektus;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir automobilis.

Mes jums siūlome

  • Palaikančią komandą ir auginančią darbo aplinką, grindžiamą įmonės misija ir vertybėmis;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius siekius;
  • Klinikos paslaugas asmeninei ir šeimos sveikatai optimizuoti;
  • Mokymosi ir augimo galimybes.

Pirmąją sveikatos optimizavimo kliniką 2002 metais Norvegijoje įkūrė sveikatos technologijų vizionierius Thomas Aksnesas. Medicinos technologijų klinika „Health Optimizing Vilnius“ pasaulinio tinklo dalimi tapo 2019. Mūsų sveikatingumo koncepcija apjungia konvencinės medicinos pažangą ir alternatyvios medicinos išmintį.
Tyrimai ir terapijos atliekamos pažangiomis technologijomis remiantis 20 metų kurta metodologija. Mūsų požiūrio į sveikatą atspirties taškas -– įgimtas žmogaus organizmo gebėjimas sveikti savaime. Koncentruojantis į ligą sukeliančias priežastis, o ne pasekmes, remdamiesi technologijomis ir individualiais gyvenimo būdo pokyčiais galime atkurti natūralią organizmo pusiausvyrą.
informacija apie UAB „Kira LT“
1404 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2019 m.