Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Sudaira“

Pardavimų vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sudaira“

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome žmogaus, kuris tiki, jog pardavimai yra daugiau nei keli triukai, leidžiantys manipuliuoti pirkėju.

Tu:
· turi bent 1+ metų patirtį darbo su mažmenos taškais ir tinklais
· greitai identifikuoji augimo galimybes ir potencialius klientus
· supranti KPI svarbą
· gebi užmegzti, formuoti ir palaikyti verslo ryšius, vesti derybas
· puikiai tvarkaisi su „šimtais“ šiltų, šaltų, būtinų skambučių ir laiškų per dieną
· esi pro-aktyvus, pozityvus ir komunikabilus
· turi patirties darbo su CRM ir esi aktyvus „Microsoft“ paketo vartotojas
· gerai moki lietuvių, anglų kalbas. Rusų kalba privalumas, bet ne būtinybė.

Darbo pobūdis

Tuomet, mes kviečiame tave prisijungti prie augančios didmenos komandos ir tikimės kad tu:
· aktyviai vystysi mažmenos bei specializuotų partnerių portfolio
· kokybiškai prižiūrėsi mažmenos taškus, tinklus, partnerius (pre- / po- pardavimai, edukacija, produktų analizės, krepšelio didinimas ir pan.)
· identifikuosi potencialius klientus ir vykdysi aktyvius pardavimus
· prižiūrėsi užsakymų vykdymą
· suprasi klientų poreikius, analizuosi ir realizuosi juos
· glaudžiai bendradarbiausi su rinkodaros kolegomis
· domiesi rinkos naujovėmis bei grožio produktais

Mes kuriame dinamišką ir ambicingą profesionalų komandą, kurioje niekuomet nebus nuobodu. Mūsų tikslas - būti geriausiais partneriais savo klientams, todėl nuolat domimies rinka, naujovėmis, keliame sau naujus iššūkius ir ieškome inovatyvių būdų juos įgyvendinti.
Kol džiaugiamės savo nauju ofisu, daugiau laiko leidžiame čia, bet esame lankstūs darbo laiko ir vietos planavime. Mūsų kolektyvas dar nedidelis, bet žmonės čia įsitraukę, drąsūs ir turi savo idėjų, kuriomis noriai dalinasi, nes visiems be išimties rūpi rezultatas.
Jei tai tau artima, kviečiam prisijungti ir augti kartu.

Laukiame žinutės nuo tavęs su gyvenimo aprašymu ir pageidaujamu atlyginimu.

Mes jums siūlome

Bazinį atlyginimą nuo 1000 (bruto) + proc. nuo pardavimo.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

"Figaro" grožio salonų tinklui priklauso 8 salonai sostinėje. Visi salonai yra miesto centre ir didžiuosiuose prekybos centruose Europa, Panorama, Ozas.

Figaro salonuose kartu su patyrusiais nuo pat tinklo įkūrimo pradžios dirbančiais meistrais dirba ir daug gabių jaunų kirpėjų bei kitų grožio specialistų.
informacija apie UAB „Sudaira“
781 €
Vid. atlyginimas bruto
122
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 645 €
25% uždirba 645-645 €
25% uždirba 645-674 €
25% uždirba nuo 674 €