Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Pardavimų vadybininkė (-as) NVS šalių rinkoms logistikos įmonėje

1200-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Breitto“

Darbo pobūdis:

  • Ryšių su turimais klientais palaikymas ir plėtojimas;
  • Naujų klientų paieška ir pritraukimas, pardavimų plėtra;
  • Užsakymų priėmimas, jų koordinavimas bei kitos su tiesioginiu darbu susijusios užduotys;
  • Numatytų pardavimo tikslų vykdymas;
  • Klientų poreikių analizė, komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas.

Reikalavimai darbuotojui:

Tikimės, kad:
  • Esi atsakinga (-as) ir nori tobulėti profesinėje srityje.
  • Turi patirties pardavimų srityje transporto/logistikos įmonėje. Privalumas, jei esi užmezgusi (-ęs) partnerysčių tinklą.
  • Esi motyvuota (-as), orientuota (-as) į rezultatą;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, jaunatviškoje įmonėje.
  • Saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą bei priedus.
  • Komandiruotes į užsienio valstybes.

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. į rankas

UAB „Breitto“

UAB “Breitto” - nuolat auganti ir besiplečianti lietuviška logistikos paslaugų įmonė, veiklą pradėjusi prieš 13 metų. Šiandien „Breitto“ – milijoninis verslas.

Mes organizuojame logistikos ir ekspedijavimo paslaugas kroviniams tarp Europos ir Azijos kontinentų. Mūsų klientų geografija plati: nuo Kinijos iki JAV.

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įsikūrę ofisai yra miestų širdyse. Pėsčiomis, paspirtuku, autobusu ar automobiliu – darbą pasieksi be rūpesčių. 2020-aisiais metais pakeitėme pavadinimą, į tokį, kurį mūsų klientams lengviau įsiminti. Anksčiau buvome žinomi kaip UAB „Transkomsta“.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Breitto“
3231 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
98
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2343 €
25% uždirba 2343-2776 €
25% uždirba 2776-3707 €
25% uždirba nuo 3707 €