El.parduotuvės vadovas

Skelbimas galioja iki: 2017.10.29

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbo vieta: Vilnius.

IEŠKOME AKTYVAUS, INICIATYVAUS IR KOMUNIKABILAUS KOMANDOS NARIO!
  • El.prekybos įmonės veiklos koordinavimas, biudžeto sudarymas, kokybės ir darbų atlikimo standartų nustatymas;
  • Vadovauti, motyvuoti ir paskirstyti užduotis komandos nariams ar atskiroms projekto grupėms;
  • Prižiūrėti projekto vykdymą pagal darbų pridavimo datas, biudžetą ir kokybės reikalavimus;
  • Gaminio kainų skaičiavimas, pasiūlymų ruošimas bei dalyvavimas derybose;
  • Identifikuoti, numatyti riziką ar pokyčius bei atlikti būtinas korekcijas;
  • Betarpiškas bendravimas su klientais, kilusių techninių, inžinerinių ar etinių problemų sprendimas;
  • Įmonės vadovybės suformuotų strateginių tikslų siekimas bei atsakomybės prisiėmimas už pasiektus rezultatu;
  • Dalyvavimas parodose pristatant gaminius.
  • Efektyvus kasdieninės veiklos planavimas,administravimas bei analizavimas, siekiant įgyvendinti pardavimų tikslus

Reikalavimai

JEI MANAI, KAD ESI TINKAMA/S - SIŲSK SAVO CV !

1. Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
2. Sėkminga panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
3. Geri derybiniai, komunikabilumo įgūdžiai;
4. MS Office programų praktinės žinios;mokėjimas dirbti su Prestashop platforma;
5. Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas;
6. Gebėjimas lengvai užmegzti ir palaikyti kontaktus;
7. Orientacija į rezultatą, puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
8. Atsakingumas, darbštumas.
9.Domėjimasis mada,stilium,aksesuarais.

Mes jums siūlome

1. Gausite motyvuojantį darbo užmokestį
2. Galimybę realizuoti savo idėjas ir nevaržomai atskleisti turimus gabėjimus;
3. Draugišką darbo atmosferą;
4. Prisidėsite prie pardavimo proceso gerinimo ir kurimo;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Lilybutikas"

Naujai susikūrusi išskirtinių madingų sidabrinių papuošalų internetinė parduotuvė.Papuošalai skirti madingai,nebijančiai išsiskirti iš minios moteriai.Mūsų tikslas ir misija vykdyti ir plėtoti prekybą ateityje ne tik Lietuvoje,bet ir už jos ribų,tad esame nusiteikę pakerėti mados ir stiliaus industriją visoje Europoje.
Visi UAB "Lilybutikas" darbo skelbimai