Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Baltika Lietuva“

PARDUOTUVĖS VADOVAS (-Ė), VILNIUS, PC OZAS, PARDUOTUVĖ IVO NIKKOLO

1260-1550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Baltika Lietuva“

Darbo pobūdis

„Baltika Group“ tai tarptautinė mados kompanija, pristatanti prekės ženklą IVO NIKKOLO. Įmonei priklausančių parduotuvių tinklas veikia 3 Pabaltijo šalyse.

UAB „Baltika Lietuva“ - dukterinė „Baltika Group“ įmonė Lietuvoje. Daugiau nei 25 metus sėkmingai veikianti bendrovė šiuo metu valdo 9 IVO NIKKOLO parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Baltika Lietuva“ šiuo metu ieško naujo komandos nario ir dirbti VILNIUJE, prekybos centre OZAS kviečia:

PARDUOTUVĖS VADOVĄ (-Ę)

Laukiame Jūsų, jei esate iniciatyvus (-i), organizuotas (-a), orientuotas (-a) į tikslą ir rezultatus, jei turite puikius bendravimo įgūdžius bei gebate dirbti komandoje.

Domėjimasis mada – privalumas!

Pirmenybė teikiama, kandidatams, turintiems parduotuvės vadovo patirties mažmeninės prekybos srityje.

Pagrindiniai uždaviniai:
  • parduotuvės kasdienio darbo organizavimas bei procesų kontrolė;
  • parduotuvės pardavimo planų ir efektyvumo rodiklių vykdymas bei didinimas;
  • efektyvaus parduotuvės personalo darbo užtikrinimas;
  • klientų aptarnavimo standartų užtikrinimas;
  • prekybos rodiklių analizė ir veiksmai bei idėjos pardavimo plano vykdymui;
  • prekių paruošimo pardavimui organizavimas ir kiti su asortimentu susiję darbai;
  • parduotuvės apskaitos dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai kandidatui:
  • aukštasis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis mažmeninės prekybos srityje;
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • MS Office, Word, Excel įgūdžiai;
  • parduotuvės darbų planavimo, įgyvendinimo ir koordinavimo įgūdžiai;
  • greitas, analitinis mąstymas ir lankstumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • galimybę dirbti tarptautinėje mados kompanijoje;
  • įdomų ir įvairiapusį darbą;
  • mokymus Jūsų profesionalumui tobulinti;
  • priedus prie darbo užmokesčio už pasiektus rezultatus;
  • asmeninės nuolaidos prekėms įsigyti
  • kompetenciją atitinkantį atlygį.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką su žyma „Parduotuvės vadovas“ siųskite el. paštu iki 2021 m. spalio mėn. 08 dienos.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1260-1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo pasiektų rezultatų

„Baltika Group“ tai tarptautinė mados kompanija, pristatanti prekės ženklą „Ivo Nikkolo“. Įmonei priklausančių parduotuvių tinklas veikia 3 Pabaltijo šalyse. „Baltika Group“ valdo visus drabužių verslo procesus – nuo dizaino idėjų ir kolekcijų sukūrimo iki produktų pristatymo vartotojui.
UAB „Baltika Lietuva“ - dukterinė „Baltika Group“ įmonė Lietuvoje. Daugiau nei 25 metų sėkmingai veikianti bendrovė šiuo metu valdo 5 parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
informacija apie UAB „Baltika Lietuva“
1092 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.