Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Baltika Lietuva“

PARDUOTUVĖS VADOVAS (-Ė), VILNIUS

1100-1320 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Baltika Lietuva“

Darbo pobūdis

„Baltika Group“ tai tarptautinė mados kompanija, pristatanti prekės ženklą IVO NIKKOLO. Įmonei priklausančių parduotuvių tinklas veikia 3 Pabaltijo šalyse.

UAB „Baltika Lietuva“ - dukterinė „Baltika Group“ įmonė Lietuvoje. Daugiau nei 25 metus sėkmingai veikianti bendrovė šiuo metu valdo 12 parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Baltika Lietuva“ šiuo metu ieško naujo komandos nario ir dirbti VILNIUJE kviečia:

PARDUOTUVĖS VADOVĄ (-Ę)

Laukiame Jūsų, jei esate iniciatyvus (-i), organizuotas (-a), orientuotas (-a) į tikslą ir rezultatus, jei turite puikius bendravimo įgūdžius bei gebate dirbti komandoje.

Domėjimasis mada – privalumas!

Pirmenybė teikiama, kandidatams, turintiems parduotuvės vadovo patirties mažmeninės prekybos srityje.

Pagrindiniai uždaviniai:
  • parduotuvės kasdienio darbo organizavimas bei procesų kontrolė;
  • parduotuvės pardavimo planų ir efektyvumo rodiklių vykdymas bei didinimas;
  • efektyvaus parduotuvės personalo darbo užtikrinimas;
  • klientų aptarnavimo standartų užtikrinimas;
  • prekybos rodiklių analizė ir veiksmai bei idėjos pardavimo plano vykdymui;
  • prekių paruošimo pardavimui organizavimas ir kiti su asortimentu susiję darbai;
  • parduotuvės apskaitos dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai

Reikalavimai kandidatui:
  • aukštasis išsilavinimas, pageidautina ekonomikos srityje;
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis mažmeninės prekybos srityje;
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • MS Office, Word, Excel įgūdžiai;
  • parduotuvės darbų planavimo, įgyvendinimo ir koordinavimo įgūdžiai;
  • greitas, analitinis mąstymas ir lankstumas.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
  • galimybę dirbti tarptautinėje mados kompanijoje;
  • įdomų ir įvairiapusį darbą;
  • mokymus Jūsų profesionalumui tobulinti;
  • komandinius ir asmeninius priedus prie darbo užmokesčio už pasiektus rezultatus;
  • asmeninės nuolaidos prekėms įsigyti
  • kompetenciją atitinkantį atlygį.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką su žyma „Parduotuvės vadovas“ siųskite el. paštu iki 2021 m. liepos mėn. 30 dienos.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1100-1320 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo rezultatų

„Baltika Group“ tai tarptautinė mados kompanija, pristatanti prekės ženklą „Ivo Nikkolo“. Įmonei priklausančių parduotuvių tinklas veikia 3 Pabaltijo šalyse. „Baltika Group“ valdo visus drabužių verslo procesus – nuo dizaino idėjų ir kolekcijų sukūrimo iki produktų pristatymo vartotojui.
UAB „Baltika Lietuva“ - dukterinė „Baltika Group“ įmonė Lietuvoje. Daugiau nei 25 metų sėkmingai veikianti bendrovė šiuo metu valdo 12 parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
informacija apie UAB „Baltika Lietuva“
1121 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 725 €
25% uždirba 725-901 €
25% uždirba 901-1262 €
25% uždirba nuo 1262 €