UAB „Baltijos didmena“

Parduotuvės vadovė (-as)

Nuo 912 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Baltijos didmena“

Darbo pobūdis

Parduotuvė "Newmood", PC "Mega" ieško parduotuvės vadovės (-o)!!!

  • visapusiškas rūpinimasis parduotuvės veiklos organizavimu;
  • aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
  • rūpinimasis prekių pateikimu parduotuvėje;
  • parduotuvės apskaitos dokumentacijos tvarkymas;
  • parduotuvės personalo valdymas;

Reikalavimai

  • klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimo patirtis;
  • puikus lietuvių kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • aukštasis išsilavinimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel);
  • gebėjimas spręsti problemas bei atsparumas stresui;
  • domėjimasis mada;
  • organizuotumas, tikslus ir greitas pareigų atlikimas, savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai;

Privalumas : anglų kalba.

Mes jums siūlome

  • Darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • Draugišką, jaunatvišką, darnų, veržlų kolektyvą;
  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 912 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Newmood.lt – tai naujausios drabužių ir avalynės kolekcijos tiek iš pasaulinį pripažinimą įgijusių, tiek naujų augančių prekinių ženklų bei nepriklausomų dizainerių internete.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)