UAB „UPI“

Parduotuvės vadovė (-as)

1050-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „UPI“

Darbo pobūdis

Stilingai ir madingai drabužių parduotuvei CHIC ieškome parduotuvės VADOVĖS (-o) dirbti PLC „Mega” Kaune. Jei esate neabejinga (-as) madai, sekate naujienas ir pardavimai džiugina širdį, mokate motyvuoti ir suburti draugišką kolektyvą – prisijunkite prie mūsų komandos!
Jūsų laukia:
Profesionalus klientų aptarnavimas bei konsultavimas stiliaus klausimais;
Aktyvaus pardavimo ir efektyvaus klientų aptarnavimo užtikrinimas;
Parduotuvėje vykstančių procesų efektyvumo užtikrinimas;
Prekių pateikimo ir priežiūros prekybos salėje organizavimas ir vykdymas;
Personalo mokymas, ugdymas ir motyvavimas.

Reikalavimai

Vadovavimo patirtis drabužių parduotuvėje - privalumas;
Gebėjimas vadovauti komandai, ją ugdyti ir motyvuoti;
Vadovavimo pardavimų komandai įgūdžiai;
Siekimas užsibrėžto tikslo ir orientuotavimasis į pardavimus;
Operatyvus reagavimas į pokyčius ir galėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
Gebėjimas susikalbėti rusų ir anglų kalbomis bei geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Jus motyvuoja darbas dinamiškoje aplinkoje.

Mes jums siūlome

Dinamišką ir kūrybišką darbą;
Motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo individualių ir Jūsų vadovaujamos komandos darbo rezultatų;
Mokymus apie naujausias mados tendecijas;
Stilingą darbo aprangą;
Darbo vieta PLC Mega, Kaune.

Atlyginimas

1050-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „UPI“

Drabužių ir aksesuarų parduotuvių tinklas CHIC – mados mylėtojų rojus. Čia susitinka karščiausios mados tendencijos, elegancija ir gatvės stilius. Pačios gražiausios ir stilingiausios suknelės, aksesuarai ir mielos dovanėlės įtiks net ir labiausiai išlavintam skoniui.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „UPI“
647 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.