Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys

Parduotuvės vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) Radviliškyje

1405-2250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Radviliškis - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Rutinos LIDL tikrai nėra – mūsų darbuotojai kasdien atlieka skirtingus darbus. Todėl ieškome tų, kurie mėgsta dinamišką darbą ir nori kartu su visa komanda dirbti klientų labui.
Pamatyk iš arčiau, kaip atrodo LIDL parduotuvės vadovaujančio personalo darbo diena:

Darbo pobūdis

  • Prekybos veiklos parduotuvėje organizavimas ir koordinavimas
  • Vadovavimas parduotuvės darbuotojams
  • Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas
  • Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas
  • Prekių užsakymas

Reikalavimai kandidatui

  • Gali dirbti pamainomis nuo 5:30 iki 14:30 val. ir nuo 14:00 iki 22:30 val.
  • Profesinis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • 1-2 metų darbo patirtis (nebūtinai prekybos srityje)
  • Geri organizaciniai ir komandinio darbo igūdžiai
  • Gebėjimas prisiimti atsakomybę
  • Orientacija į klientą ir rezultatus
  • Noras dirbti ne tik vadovaujamą, bet ir fizinį darbą

Siūlome

  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Nuoseklius teorinius ir praktinius mokymus kiekvienoje parduotuvės pozicijoje
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Karjeros galimybes
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • LIDL dovanų korteles
  • Kuro kortelę asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

1405-2250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Lidl Lietuva“

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (127)
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2874 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
2816
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1397 €
25% uždirba 1397-1853 €
25% uždirba 1853-3051 €
25% uždirba nuo 3051 €