Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Picų dievas"
Daugiau apie įmonę »

Paruošėja (-as) - kasininkė (-as) VIS DAR IEŠKOME

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "Picų dievas"

Darbo pobūdis

Ieškoma (-s) kasininkė (-as) / padėjėja (-as) su patirtimi maisto gamyboje ir dideliu noru kurti gerą atmosferą.

Darbo vieta - Naujamiestis.

Reikalavimai

  • atsakingai žiūrėti į atliekamą darbą,
  • sąžiningai atlikti pavestas užduotis,
  • palaikyti tvarkingą darbo aplinką.

Dėmesio!
Svarstysime tik tuos kandidatus, kurie turi darbo su maisto gamyba patirties

Mes jums siūlome

Slenkantis grafikas, pilnas etatas.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius

Gaminame kokybiškas picas, esame įsikūrę Naujamiestyje.
Informacija apie UAB "Picų dievas"
5
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidotas Žala