UAB „Finkona“

PASIŪLYMAS APSKAITININKEI (-UI)/ MES PLEČIAMĖS!

900-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Finkona“

Pasiūlymas Jums

Kviečiame Jus ilgalaikei karjerai patikimoje, sėkmingoje ir klientų vertinamoje kompanijoje. Užtikrinsime patogias sąlygas darbui modernioje erdvėje, nemokamą parkavimą, kolegų pagalbą ir palaikymą, galimybę dalyvauti mokymuose ir nuolat kelti profesinę kvalifikaciją, jaukias kolektyvo tradicijas; sąžiningą atlyginimą ir įkvepiančias motyvacijos priemones.
Lauksim Jūsų gyvenimo aprašymo. Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe vykdysite pirminių dokumentų apskaitą iki finansinės atskaitomybės (pirkimo, pardavimo sąskaitos - faktūros, banko išrašų suvedimas, skolų derinimas, darbo užmokesčio apskaita ir PVM apskaita (ISAF, PVM deklaracijų parengimas ir pan.)), taip pat - profesionaliai bendrausite su klientais, pagelbėsite vyr.buhalteriui. Apskaitą tvarkome Rivilės programa, vis daugiau procesų automatizuojame – taip turėsite daugiau laiko įdomioms užduotims ir tobulėjimui. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai kompetencijai

Tikimės, kad turite išsilavinimą, susijusį su buhalterija, panašaus darbo patirties ir galite dirbti Rivilės programa, nuoširdžiai norite gilinti savo žinias ir kruopščiai, tvarkingai, atsakingai bei laiku vykdote užduotis; esate malonus, bendraujantis žmogus, kuriuo galima pasitikėti.
Siųskite savo CV jau dabar - susipažinkime.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimą peržiūrime kasmet

UAB „Finkona“

UAB „Finkona“ –jau daugiau, nei 12 metų sėkmingai veikianti įmonė. Esame ambicinga, į klientą orientuota įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos, verslo analitikos ir darbų saugos paslaugas – patikimas partneris, siekiantis ilgalaikio bendradarbiavimo. Vadovaujamės profesionalumo ir aukštos kokybės kriterijais, bei užtikriname visų įmonės finansinių ir veiklos duomenų konfidencialumą. Klientų teigiamos rekomendacijos mus įkvepia ir motyvuoja ambicingai siekti išsikeltų tikslų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje www.finkona.lt/
Finkona - įkvepiantys sprendimai!
Į šaunią komandą kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Finkona“
1047 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: