Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PASKOLŲ RIZIKOS VERTINIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas(-a) už VIPA organizacijos paskolų portfelio rizikos vertinimą ir atidėjimų paskoloms apskaičiavimą. Taip pat kursite klientų mokumo vertinimo modelius, bei vertinsite jų nemokumo tikimybę. Rengsite kredito rizikos vertinimo tvarkas, procedūras ir susijusius dokumentus organizacijoje, bei teiksite ataskaitas vadovybei.

Reikalavimai

Šiai pozicijai yra būtinas aukštasis išsilavinimas (matematikos, ekonomikos, finansų ir bankininkystės srityse); puikus ES ir LR teisės aktų, reglamentuojančius finansų bei kredito įstaigų veiklą; Bazelio reikalavimų išmanymas; paskolų vertinimo taisyklių ir abejotinų aktyvų vertinimo, grupavimo ir specialiųjų atidėjimų sudarymo nuostatų žinojimas, taip pat tikimės, jog puikiai kalbate lietuvių ir anglų kalbomis.

Tikimės, kad jūs gebate logiškai mąstyti, analizuoti bei adekvačiai vertinti turimą informaciją. Gebate priimti sprendimus savo atsakomybių srityje bei lengvai prisitaikote prie besikeičiančių sąlygų. Esate atidus (-i) detalėms, bei puikiai planuojate ir organizuojate savo darbo laiką.

Jūsų privalumas bus ne mažiau nei 2 metų praktinė patirtis banke vertinant paskolų portfelio rizikingumą; statistinių programų (SAS ir kt.) įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta, kompiuteris), papildomos motyvacinės priemonės. Taip pat nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes. VIPA pasižymi gera vidine atmosfera, puoselėja profesionalumą, savitarpio supratimą ir bendradarbiavimą bei vieningumą, siekiant ambicingų tikslų.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, prašome atsiųsti savo CV ir motyvacinį laišką. Jūsų kandidatūros lauksime iki sausio 26 dienos.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "HILL International Baltic"

Mūsų klientas – UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA), kuri yra 4 metus veikianti finansų įstaiga, teikianti finansines paslaugas, įgyvendina ir administruoja finansines priemones, skirtas viešojo sektoriaus investicijoms, viešosios infrastruktūros, viešųjų paslaugų modernizavimui bei siekianti privačių investicijų pritraukimo į Lietuvą. VIPA plečia savo veiklą ir šiuo metu įmonei yra ieškomas:

Panašūs skelbimai: