Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Litana ir Ko

PASLAUGŲ PIRKIMO PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS) DARBAS GARGŽDUOSE

1500-1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - Litana ir Ko

Darbo pobūdis

  • Subrangovų statybos darbams ir tiekėjų statybos medžiagoms paieška;
  • Pirkimų konkurso paskelbimas statybos projektams;
  • Pasiūlymų surinkimas ir tinkama analizė vadovaujantis pateikta konkursine dokumentacija ir pasiūlymų identiškumu;
  • Sutarties sąlygų aptarimas su rangovais ir tiekėjais;
  • Dalyvavimas sprendimo priėmime dėl sutarties pasirašymo;
  • Sutarties įforminimas įmonės vidaus sistemoje ir pasirašymo proceso organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis statybinis išsilavinimas;
  • Bendras statybos proceso išmanymas;
  • Darbo patirtis statybų įmonėje, pirkimų/pardavimų srityje - privalumas;
  • Komunikabilumas, orientacija į rezultatą, derybų įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Rusų k. – būtina, Anglų k. – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Šaunius kolegas, kurie padės įsilieti į kolektyvą ir pasidalins savo patirtimi bei žiniomis;
  • Atsakingą darbą dinamiškoje organizacijoje, kurioje gausu profesinių iššūkių ir karjeros galimybių;
  • Darbo užmokestį nuo 1500 Eur (į rankas) ir priedus, kurie priklausys nuo Jūsų rezultatų.

Atlyginimas

1500-1600 €/mėn. į rankas

Įmonių grupė "Litana" - viena didžiausių statybų kompanijų Baltijos šalyse, kuri dirba 10 šalių ir specializuojasi statybos ir laivų statybos srityse.
informacija apie Litana ir Ko
2607 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1659 €
25% uždirba 1659-2440 €
25% uždirba 2440-2925 €
25% uždirba nuo 2925 €