Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Peikko Lietuva“

Pastatų priežiūros inžinierius (-ė)

1500-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Peikko Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Pastatų ir jų inžinerinių sistemų nuolatinė techninė priežiūra, periodinio aptarnavimo planavimas ir įgyvendinimas
  • Privalomosios statinių techninės priežiūros dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Remonto, rekonstrukcijos darbų organizavimas, ekonomiškai naudingiausių techninių sprendimų paieška;
  • Projektų sąmatų sudarymas pagal pirminę projekto informaciją ir techninius normatyvus;
  • Statybos darbų sąmatų, konkursinių ir komercinių pasiūlymų rengimas, darbo, medžiagų, sąnaudų apskaičiavimas;
  • Remonto darbų priežiūra ir darbų priėmimas;
  • Aktyvus komunikavimas su medžiagų, paslaugų tiekėjais ir subrangovais bei kitais projektų komandų nariais;
  • Operatyvus reagavimas į iškilusias situacijas, savalaikis pastebėtų gedimų ar problemų šalinimas bei prevencijos užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybos inžinerijos srityje);
  • Techninės ir administracinės žinios apie pastatų ekslpoataciją ir juose vykstančius procesus;
  • Statybos bei technologinių procesų išmanymas, gebėjimas skaityti brėžinius, suprasti ir įvertinti projektinę-techninę dokumentaciją;
  • Geri projektų valdymo, darbų planavimo, rangovų koordinavimo įgūdžiai;
  • Mokymasis dirbti sąmatinėmis programomis, noras tobulėti ir savarankiškai bei savalaikiai priimti sprendimus;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office aplinka), raštvedybos bei dokumentų tvarkymo taisyklių išmanymas;
  • Anglų bei rusų kalbos žinios (privalumas);
  • Greita orientacija į pasikeitimus, techninis ir analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas.

  • Galimybę prisidėti prie šiuolaikiškos ir nuolat tobulėjančios tarptautinės kompanijos rezultatų;
  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Įkvepiantį mikroklimatą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Tapkite mūsų komandos dalimi jau šiandien!

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlome Jūsų patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

„Peikko“ – Suomijoje įkurta šeimos valdoma įmonė, kurios tikslas – kurti pažangius sprendimus, padedančius statybų rinkoje siekti kokybės, saugos ir inovatyvumo. „Peikko Lietuva“ šalyje užima didelę gelžbetonio jungčių ir kompozitinių bei plieninių konstrukcijų rinkos dalį, o klientus aptarnauja daugiau nei 30-tyje šalių. Mūsų stiprybė, tai komanda, kurioje dirba daugiau nei 330 savo srities profesionalų – gamybos darbuotojų, projektavimo inžinierių, pardavimų ir kitų sričių specialistų, kurie bendradarbiaudami ir tobulėdami kuria savo ir įmonės sėkmės istoriją.
informacija apie UAB „Peikko Lietuva“
3073 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
314
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2044 €
25% uždirba 2044-2524 €
25% uždirba 2524-3174 €
25% uždirba nuo 3174 €