Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PASTATŲ PRIEŽIŪROS VADOVAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome pastatų priežiūros vadovo (-ės) Kaune, kuris (-i) bus atsakingas (-a) už pastatų priežiūros poskyrio efektyvios veiklos užtikrinimą.

Darbo aprašymas:
  • Pastatų ir infrastruktūros priežiūros planavimas, veiklos organizavimas ir koordinavimas.
  • Pastatų ir infrastruktūros plėtros projektų planavimas ir vykdymas.
  • Poskyrio biudžetų planavimas bei veiklos išlaidų valdymas.
  • Ūkio priežiūros kaštų optimizavimo projektų iniciavimas ir įgyvendinimas.
  • Pastatų priežiūros padalinio veiklos tobulinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis inžinerinis išsilavinimas.
  • Ne mažesnė nei 5 metų patirtis pastatų priežiūros organizavimo srityje (arba techniniame projektų valdyme).
  • Ne mažesnė nei 3 metų vadovavimo patirtis.
  • Projektų valdymo ir planavimo žinios ir įgūdžiai.
  • Geros anglų kalbos žinios.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Lean žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą tarptautinėje įmonėje.
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

UAB "Littelfuse"

Elektroninė įranga, davikliai automobilių pramonei - gamyba.
Įmonėje vid. atlyginimas 943€
16% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)