UAB „Rėmai LT“

PAVEIKSLŲ RĖMINTOJAS (-A)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Rėmai LT“

Darbo pobūdis

"Turi rankas", myli meną, esi žingeidus ir nori tobulėti? Prisijunk prie UAB RĖMAI LT komandos! Ieškome PAVEIKSLŲ RĖMINTOJO(-OS)!

Ką reikės daryti?

  • Kruopščiai ir greitai gaminti rėmus įvairiems meno kūriniams
  • Prižiūrėti rėminimo dirbtuvių procesus
  • Supakuoti ir paruošti siuntas

Darbui naudojamos įvairios rėminimo staklės, kuriomis dirbti apmokysime.

Reikalavimai

  • Draugiškas ir komandiškas charakteris
  • Žingeidumas, noras tobulėti bei tobulinti darbo procesus
  • Kūrybiškumas + darbštumas
  • Kompiuterinis raštingumas

Privalumai:

  • Panašaus darbo patirtis
  • B kategorijos teisės bei automobilis

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą su įvairiausiais iššūkiais
  • Gerą uždarbį susietą su darbo rezultatais

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB RĖMAI LT - sėkmingai auganti įmonė, lyderiaujanti mažmeninėje rėmų prekyboje Lietuvoje, turinti savo padalinius Vilniuje bei Kaune.
informacija apie UAB „Rėmai LT“
3
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.