Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Galmina“

Personalo administratorius (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Gargždai - UAB „Galmina“

Darbo pobūdis

Ieškome stipraus personalo administratoriaus (-ės) nuolatiniam darbui Gargžduose, Lietuviškoje statybos įmonėje UAB Galmina.

Darbas su A1 dokumentais (jei trūks patirties, apmokysime);
Administraciniai darbai su darbo sutartimis;
Mokamų, nemokamų atostogų ir biuletenių sekimas;

Dėl darbo susisiekite tiesiogiai su įmonės vadovu Mantu Galminu.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus pobūdžio darbo patirtis;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Lietuvių, anglų kalbos žinios;
Nerūkantis, be žalingų įpročių;
Išsilavinimas aukštasis koleginis / universitetinis;
Atsakingumas, atidumas smulkmenoms;
Bijantys iššūkių ir atsidavimo darbui, galite nevargti ir nesikreipti.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve;
Nuolatinį tobulėjimą;

Atlyginimas: nuo 700 Eur “į rankas”

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Dipwork – sertifikuota statybos bendrovė, teikianti statybos subrangos ir rangos paslaugas visoje Lietuvoje; darbo jėgos teikimas statybos įmonėms Skandinavijos šalyse.