Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ELFOKSAS“

Personalo atrankos specialistas (-ė)

700-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ELFOKSAS“

Darbo pobūdis

  • darbo skelbimų talpinimas;
  • darbo pokalbių su kandidatais vedimas ir kandidatų vertinimas;
  • aktyvus kandidatų paieškos kanalų plėtimas;
  • kandidatų CV duomenų bazės administravimas;
  • personalo dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • nuo 1m. darbo patirtis personalo paieškos ir atrankos srityje;
  • aukštasis išsilavinimas (psichologijos arba žmogišųjų išteklių srityje);
  • puikūs lietuvių ir rusų kalbos įgūdžiai ir žinios ;
  • iniciatyvumas, aktyvumas, veržlumas;
  • stipri orientacija į rezultatą ir kokybę;
  • gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai;
  • gebėjimas spręsti konfliktines situacijas.

Mes jums siūlome

  • draugišką ir iniciatyvią komandą;
  • puikias darbo sąlygas profesiniam tobulėjimui;
  • darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių darbo rezultatų;
  • stabilų atlygį bei motyvacines priemones.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbanti Įmonių grupė Falkogroup, prie savo komandos kviečia prisijungti personalo atrankos specialistą.
informacija apie UAB „ELFOKSAS“
1164 €
Vid. atlyginimas bruto
154
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1060 €
25% uždirba nuo 1060 €