Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

PERSONALO ATRANKOS SPECIALISTAS (-Ė)

650-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

Vertės pasiūlymas Jums:

Perspektyvi verslo sritis, nes poreikis darbuotojams iš užsienio nuolat didėja; įkvepianti mūsų komandos atmosfera, jaukios tradicijos, galimybė laisvai planuoti savo darbą ir laiką; subalansuotas darbo krūvis; karjeros perspektyvos; sąžiningas atlygis ir rimta finansinės motyvacijos sistema. Biuras – Naujamiestyje. Apmokysime visų darbų (apie juos- - žemiau).
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Darbo sąlygos ir atsakomybės:

Suteikiame visas darbui reikalingas priemones ir žinias. Dirbame su Baltarusijos, Ukrainos, Sakartvelo, Rusijos ir kitomis darbuotojų atrankos bazėmis. Personalo atrankos specialisto (-ės) atsakomybėje šie veiksmai: darbuotojo suradimas, darbo vietos pristatymas, kandidato psichologinio portreto ir kvalifikacijos įvertinimas, darbo pokalbių organizavimas, atvykimo į Lietuvą koordinavimas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Puikūs rusų ir anglų k. įgūdžiai, lietuvių kalba privalumas, profesionalus bendravimas. Geriausiai seksis, jei mėgstate susiplanuoti savo veiklą, tvarkingai atlikti aiškiai apibrėžtas užduotis, daug bendrauti su skirtingais žmonėmis ir jiems padėti. Reikės atidumo detalėms ir suvokimo, kad Jus žmonės priima kaip įmonės atstovą.
Panašaus darbo patirtį laikysime tikrais privalumais.

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

UAB „Įdarbinimo paslaugų centras“

UAB “Įdarbinimo paslaugų centras” - moderni darbuotojų paieškos ir atrankos įmonė, padedanti darbdaviams įdarbinti geriausius, o darbuotojams iš užsienio - įsidarbinti perspektyviose, patikimose Lietuvos įmonėse. Naudojame inovatyviausius darbuotojų paieškos būdus, teikiame Lietuvos darbdaviams pilną paslaugos paketą, įskaitant užsienio šalių piliečių įdarbinimo Lietuvoje procedūras, vadovaujantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Daugiau apie mus:
Kviečiame profesionalą šioms pareigoms: