Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Simplika“

Personalo atrankų asistentas (-ė) (2-3 mėn. projektas, laukiami ir studentai)

Nuo 1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

Ar kada nors svajojai įgyti praktikos personalo atrankų srityje, tačiau vis nerasdavai galimybės? Šiuo metu turime puikų pasiūlymą - laikiną projektą vasaros metu, kurio metu galėtum išmokti personalo atrankos subtilybių!

Tavo būsimos pareigos:
  • Kandidatų paieška ir atranka (duomenų bazės kūrimas, administravimas, darbo skelbimų rengimas ir talpinimas);
  • Pirminių telefoninių interviu vykdymas lietuvių ir rusų kalbomis;
  • Kandidatų pokalbių su vadovais suderinimas, kandidatų registracija;
  • Pagalba vadovams darbo pokalbių metu.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog Tu:
  • Turi patirties pardavimų vadybos ar klientų aptarnavimo srityje;
  • Nori įgyti praktikos personalo atrankų srityje;
  • Gebi gerai susikalbėti rusų kalba (teks kartais kalbėti su rusakalbiais asmenimis).
  • Esi komunikabilus žmogus;
  • Esi proaktyvus (-i), nebijai imtis iniciatyvos ir atsakingai žiūri į savo darbą;
  • Gali ateinančius 2-3 mėn. dirbti pilnu etatu.

Mes siūlome:
  • Terminuotą darbo sutartį vasaros metu (2-3 mėn.);
  • Papildomas motyvacines priemones priklausančias nuo rezultatų;
  • Visuomet padėti pasiruošusią komandą;
  • Šiuolaikišką ofisą, įsikūrusį ant upės kranto;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Jei manai, jog tokio pobūdžio darbas Tau įdomus, laukiamte Tavo CV!

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.
Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

Nuo 1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo kandidato kompetencijos

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.