Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Personalo atrankų asistentas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Įgausi žinių, kaip atrodo personalo departamento veikla ir kokias funkcijas organizacijoje jis atlieka;
  • Mokysiesi dirbti su personalo paieškomis: rengsi pozicijų skelbimus ir rūpinsiesi darbuotojų pritraukimo iniciatyvomis naudojant socialinius tinklus, darbo paieškos platformas ir kitus galimus kanalus;
  • Mokysiesi vertinti kandidatų žinias ir kompetencijas, vesti darbo pokalbius ir suteikti grįžtamąjį ryšį;
  • Kasdien bendrausi tiek su kandidatais, tiek su vadovais siekiant rasti tinkamiausius komandos narius;
  • Prisidėsi prie įvairių personalo departamento vykdomų iniciatyvų ir projektų.

Reikalavimai

  • Turi aukštąjį išsilavinimą (ar esi paskutinių kursų studentas (-ė));
  • Turi darbo patirties dirbant klientų aptarnavimo, personalo ar panašioje pozicijoje;
  • Esi linkęs (-usi) mokytis ir mėgsti bendrauti su žmonėmis.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą nuo 800 EUR prieš mokesčius;
  • Laisvę kurti ir galimybę realizuoti save, generuojant naujas idėjas;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą, sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Profesionalų kolektyvą, kurie padės bet kokioje situacijoje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijų.

„Civinity“ – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.