Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "Simplika"
Daugiau apie įmonę »

PERSONALO ATRANKŲ KONSULTANTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Simplika"

Tu būsi atsakingas (-a) už:

  • Personalo atrankos proceso vykdymą (kandidatų pritraukimas, pokalbių vedimas ir jų vertinimas, konsultavimas);
  • Dokumentacijos, susijusios su darbuotojų įdarbinimu/atleidimu/kita, tvarkymą ir administravimą;
  • Bendravimą su naujais ir esamais klientais (Simplika paslaugų pristatymas, pasiūlymų rengimas, konsultavimas, informacijos apie atrankos procesą suteikimas, kita).

Tikimės, kad Tu:

  • Esi pozityvus, aktyvus ir lengvai bendraujantis žmogus;
  • Gebi atidžiai ir kruopščiai parengti reikiamus dokumentus;
  • Sugebi gerai komunikuoti anglų kalba (būtina);
  • Turi patirties pardavimų/personalo/administravimo srityje (būtų privalumas).

Mes ieškome naujo (-os) komandos draugo (-ės), kuris (-i) myli tai, ką daro ir nori daryti, tai ką myli. Ieškome aktyvaus (-ios) ir lengvai bendraujančio (-ios) kolegos (-ės), kuris (-i) mėgsta dinamiką, dievina bendrauti ir lengvai randa bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, nuolat ieško sprendimų ir nepasiduoda ištikus pirmai nesėkmei. Ieškome to (-os), kurį (ią) žavi personalo ir verslo kokteilis, to (-os), kuris (-i) nori nuolatos mokytis ir tobulėti.

Esame mažas, bet draugiškas ir ambicingas kolektyvas, mylintis savo darbą, klientus ir kandidatus, vertinantis komandinį darbą ir norintis nuolatos augti.

Konfidencialumą garantuojame.

UAB "Simplika"

Simplika – tarptautinė personalo atrankos ir darbo nuomos įmonė – viena iš savo srities lyderių - veikianti Lietuvoje nuo 2006 metų ir šiuo metu sėkmingai atstovaujama Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Gazelės apdovanojimu esame pripažinti kaip viena sparčiausiai auganti įmonių Lietuvoje 2016 ir 2017 metais. Daugiau informacijos www.simplika.lt

Mūsų nuolatinis tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą. Tikime, kad mūsų darbas yra prasmingas ir kasdien padedame susirasti darbą bent vienam iš jo ieškančiųjų.

Šiuo metu ieškome naujo šeimos nario darbui Vilniuje!

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (34) »