UAB „People Link“

Personalo atrankų konsultantas (-ė)

1100-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „People Link“

KAS TAVĘS LAUKIA PEOPLE LINK:

 • Pilnas atrankos proceso valdymas – nuo reikalavimų pozicijai ir skelbimų sukūrimo, interviu vedimo iki pirmos kandidato darbo dienos.
 • Tiesioginis bendravimas su klientais (verslo įmonėmis), kuriant ilgalaikius santykius ir tampant nepakeičiamu partneriu, padedančiu kartais ieškant 1, kartais 30+ naujų darbuotojų.
 • Nuolatinių darbo patobulinimų diegimas – turime labai aiškią ir išmatuojamą darbo organizavimo sistemą, kurią nuolat tobuliname technologiniais ir proceso gerinimo sprendimais.
 • Galimybė per 2 metus tapti ekspertu (-e) vienoje iš Tech sričių – dirbame su moderniųjų technologijų, pramonės, NT ir statybos ir kitomis inžinerines paslaugas teikiančiomis kompanijomis.
 • Nuolatinis tobulėjimas su asmeniniu augimo partneriu – tavo mentorė bus Dovilė (www.linkedin.com/in/dovilebaltramiejunaite/).
 • Nuolatinis mokymasis – kiekvienas konsultantas (-ė) turi savo mokymų krepšelį, todėl nuolatos galima mokytis formaliose HR konferencijose.
 • Aiškus karjeros kelias – People Link neaugančių nėra. Visi turi savo asmeninį karjeros kelią, kuriuo eina ir ne rečiau kaip kas 2 metus žengia laipteliu pirmyn.

Atlyginimas.

Savo komandą skatiname sąžininga ir neribota atlygio sistema už individualius rezultatus. Fiksuotos mūsų atlygio dalys siekia 1100-1400 EUR prieš mokesčius, bet bonusinė dalis gali kelis kartus viršyti šią sumą. Vidutinius People Link darbuotojų atlygius gali pažiūrėti čia: rekvizitai.vz.lt/imone/uab_people_link/atlyginimas/

Reikalavimai

 • Komunikabilumas, atkaklumas ir orientacija į rezultatus.
 • Aukštasis išsilavinimas psichologijos, žmogiškųjų išteklių, karjeros konsultavimo ar verslo vadybos srityse.
 • 1-2 metų pilno etato darbo patirtis personalų atrankų ar HR pozicijoje.
 • Gera rašomoji ir šnekamoji anglų kalba.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ bonusai

UAB „People Link“

Labas! Esame People Link (peoplelink.lt/) – viena didžiausių ir profesionaliausių HR konsultantų komandų, dirbančių su personalo atrankomis ir organizaciniais HR sprendimais, Lietuvoje. Veikiame jau daugiau nei 10 metų ir sugebėjome kiekvienais metais nenustoti augti bei diegti inovacijas į rinką. Taip tapome žinomi už savo ko gero metodiškiausią atrankos modelį Lietuvoje, kasmet atliekamus didelės apimties tyrimus, savo gebėjimą sukurti geriausią kandidatų patirtį, profesionalumą atrenkant aukštos kvalifikacijos darbuotojus į daugelį TOP100 įmonių Lietuvoje bei sėkmingą patirtį dirbant tarptautinėje aplinkoje. Itin sėkmingai pradėję 2021 metus plečiamės ir ieškome personalo atrankų konsultanto (-ės) Vilniuje arba Kaune darbui su Tech sektoriaus atrankomis!

Pasikalbėkime, jei tiki, kad kartu su mumis galėtum pasiekti savo profesinių aukštumų.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (42)

Jus taip pat gali sudominti: