Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Simplika"
Daugiau apie įmonę »

PERSONALO ATRANKŲ KONSULTANTO (-ĖS)

Kaunas - UAB "Simplika"

Tu būsi atsakingas už:

  • Personalo atrankos proceso vykdymą (kandidatų pritraukimas, pokalbių vedimas ir jų vertinimas, konsultavimas);
  • Dokumentacijos, susijusios su darbuotojų įdarbinimu/atleidimu/kita, tvarkymą ir administravimą;
  • Bendravimą su naujais ir esamais klientais (Simplika paslaugų pristatymas, pasiūlymų rengimas, konsultavimas, informacijos apie atrankos procesą suteikimas, kita).

Tikimės, kad Tu:

  • Esi pozityvus, aktyvus ir lengvai bendraujantis;
  • Gebi atidžiai ir kruopščiai parengti reikiamus dokumentus;
  • Sugebi gerai komunikuoti anglų kalba (būtina);
  • Turi patirties pardavimų/personalo/administravimo srityje (būtų privalumas).

Mes ieškome naujo komandos draugo, kuris myli tai, ką daro. Ieškome aktyvaus ir lengvai bendraujančio kolegos, kuris mėgsta dinamiką, dievina bendrauti ir lengvai randa bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, nuolat ieško sprendimų ir nepasiduoda ištikus pirmai nesėkmei. Ieškome to (-os) kurį žavi personalo ir verslo kokteilis, to (-os), kuris nori nuolatos mokytis ir tobulėti.

Esame mažas, bet draugiškas ir ambicingas kolektyvas, mylintis savo darbą, klientus ir kandidatus, vertinantis komandinį darbą ir norintis nuolatos augti bei tapti savo srities profesionalais.

Jei esi pasirengęs nueiti ekstra mylią dėl savo kolegos/kliento/kandidato, siųsk savo CV ir trumpą prisistatymo laišką.

Mes Jums siūlome:

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad atrankos nepraėjusių kandidatų CV bus įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę.
UAB "Simplika"

UAB "Simplika"

Simplika – tarptautinė personalo atrankos ir darbo nuomos įmonė – viena iš savo srities lyderių - veikianti Lietuvoje nuo 2006 metų ir šiuo metu sėkmingai atstovaujama Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Gazelės apdovanojimu esame pripažinti kaip viena sparčiausiai auganti įmonių Lietuvoje 2016. Daugiau informacijos

Mūsų nuolatinis tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą. Tikime, kad mūsų darbas yra prasmingas ir kasdien padedame susirasti darbą bent vienam iš jo ieškančiųjų.

Šiuo metu ieškome naujo komandos draugo!

Panašūs skelbimai: