Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimų vadybininkas (-ė) Vilniuje

Darbo vieta

Kaip atrodys Tavo darbo diena:

Jūs dalyvausite profesiniuose ir naujų verslo ryšių užmezgimo renginiuose, susitikinėsite su naujais ir esamais klientais, ieškosite naujų klientų. Darbas su klientų duomenų baze, informacijos perdavimas personalo atrankų vadybininkams, sutarčių ruošimas, ryšių su esamais klientais palaikymas.
Pagrindinis Tavo tikslas - parduoti personalo atrankas naujiems klientams Vilniaus ir Kauno regionuose.

Ką mes suteikiame:

Bazinį darbo užmokestį ir priedus už rezultatus. Garantuojame, kad turėsite asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, taip pat galimybę planuoti savo laiką bei papildomą laisvą darbo dieną per mėnesį. Apmokame kuro išlaidas, suteikiame visas darbui reikalingas priemones. Tau taip pat suteikiame galimybę plačiau realizuoti savo žinias prisidedant prie įmonės strategijos vystymo.
Esame jaunas kolektyvas, todėl požiūris į darbuotojus yra lankstus ir šiuolaikiškas.

Kokie reikalavimai:

Mes tikimės, kad tu esi draugiškas (-a), turi pardavimų patirties verslo klientams, gebi įsiklausyti į klientus ir suprasti jų individualius poreikius. Šiame darbe savarankiškumas ir organizuotumas yra labai svarbios savybės.

Patirtis personalo atrankų, konsultacijų arba panašioje srityje būtų Tavo privalumas.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8 659 (Dormantas).

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:

Panašūs skelbimai: