UAB „MARO SERVICE EUROPE“
Daugiau apie įmonę »

Personalo atrankų specialistas

750-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbo pobūdis

  • Darbo skelbimų publikavimas ir administravimas įvairiuose darbo paieškos portaluose;
  • Telefoninių interviu atlikimas ir darbo pokalbių organizavimas, jų vedimas;
  • Administracinių bei procesinių darbų, susijusių su personalo atranka bei įdarbinimu atlikimas;
  • Potencialių darbuotojų paieška, duomenų bazės pildymas bei kontakto palaikymas su esamais kandidatais bei darbuotojais;
  • Naujų kandidatų pritraukimo galimybių paieška;
  • Ataskaitų susijusių su personalo atrankomis rengimas;
  • Kitų užduočių susijusių su personalo atrankomis vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas žmogiškųjų išteklių, verslo vadybos ar pan. srityse;
  • Bent 1 metų darbo patirtis personalo valdyme, patirtis atrankų kompanijoje – privalumas;
  • Greitis ir lankstumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje. Geri organizaciniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas valdyti didelį informacijos srautą;
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

  • Nuoseklius profesinius mokymus darbo vietoje;
  • Karjeros augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Prisidėti prie įmonės augimo;
  • Darbą tarptautinėje įmonėje.

Atlyginimas

750-800 €/mėn. į rankas

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.

Įmonės internetinis puslapis: maroservice.lt/

Kontaktai:
Vytauto pr. 32, Kaunas