Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Klinika „Neodenta“

Personalo atrankų specialistas

Nuo 1224 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - Klinika „Neodenta“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų paieškos (pritraukimo), atrankos ir įdarbinimo procesų organizavimas, vykdymas ir kontrolė;
  • Personalo politikos formavimas, vykdymas ir kontrolė;
  • Pokyčių darbo rinkoje vertinimas, sprendimų, personalo konkurencingumui ir motyvacijai išlaikyti, inicijavimas;
  • Personalo duomenu bazės kontrolė;
  • Personalo dokumentacijos tvarkymas ir kontrolė;
  • Naujų personalo šaltinių paieška;
  • Personalo poreikio analizė bei planavimas;
  • Strateginių sprendimų priėmimas, pokyčių iniciavimas ir jų įgyvendinimas;
  • Darbuotojų ugdymosi proceso organizavimo užtikrinimas;
  • Kitų personalo valdymo procesų tobulinimas, priežiūra bei įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis personalo valdymo srityje (privalumas);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Nepriekaištingi planavimo ir organizavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius, motyvuoti komandą;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, pozityvumas, kūrybiškumas, empatija.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir dinamišką darbą sparčiai augančiame odontologijos klinikų tinkle;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės vystymo bei realizuoti savo gebėjimus ir idėjas;
  • Draugišką komandą, visada pasiruošusią padėti siekiant užsibrėžtų tikslų;
  • Dalyvauti įmonės renginiuose ir naudotis kitomis papildomomis naudomis;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1224 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinimą. Įmonėje dirba geriausi savo srities specialistai, puikiai išmanantys darbą, nuolat atnaujinantys žinias bei keliantys kvalifikaciją.