UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Personalo atrankų specialistas

Vilnius - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • darbuotojų paieška ir pirminė atranka;
  • kandidatų rezervo kaupimas;
  • pirminių (telefoninių) interviu atlikimas;
  • personalo valdymo duomenų bazės priežiūra ir sisteminimas;
  • darbo skelbimų talpinimas internetiniuose portaluose ir jų atnaujinimas.

Reikalavimai

Ar esi:
  • lengvai bendraujantis;
  • gebantis aktyviai priimti ir apdoroti informacijos srautus;
  • pasižymintis organizaciniais gebėjimais;
  • gebantis naudotis kompiuteriu;
  • motyvuotas dirbti HR srityje ?

Jei atsakei - TAIP - susisiek ir junkis prie mūsų draugiško kolektyvo!

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • karjeros galimybes;
  • laiku mokamą atlyginimą.

Daugiau inormacijos tel.: +37064519611

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (17) »