Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „AVS PipeFit“

Personalo atrankų specialistė (-as)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AVS PipeFit“

Atsakomybės:

1. Darbuotojų paieška bei glaudus bendradarbiavimas su skyriais įdarbinimo procese.
2. Darbo skelbimų kūrimas bei atsakomybė už interviu telefonu ir „gyvus“ darbo pokalbius.
3. Aktyvi ir tikslinga kandidatų paieška socialiniuose ir karjeros tinkluose.
4. Patrauklus darbdavio pristatymas potencialiems kandidatams.
5. Savarankiškas savo susikurtų personalo paieškų strategijų vystymas ir nuolatinis paieškos kanalų tobulinimas.
6. Nuolatinė esamų personalo paieškos kanalų analizė bei rekomendacijų teikimas tikslingai personalo atrankai.
7. Darbuotojų įdarbinimas ir personalo dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai:

1. Turite darbo patirties žmogiškųjų išteklių srityje.
2. Gebate dirbti tiek savarankiškai, tiek ir komandoje.
3. Komunikabilumas, lyderystė, atsakomybė, iniciatyvumas vieni svarbiausių Jūsų savybių.
4. Laisvai kalbate anglų kalba, rusų kalba – privalumas.
5. Lanksčiai reaguojate į pasikeitusias aplinkybes ir mokate priimti sprendimus.

Jums siūlome

1. Įdomią ir kupiną iššūkių poziciją sparčiai augančioje kompanijoje.
2. Draugišką aplinką ir palaikančius kolegas.
3. Laisvę generuoti ir įgyvendinti įdėjas.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

AVS PipeFit siekia tapti geriausiai užsakovų vertinama įmone dirbančia su vamzdynų sistemomis laivų statybos ir remonto rinkoje. Vykdydami savo misiją mes nuolatos tobulėjame ir investuojame į efektyvumą. Sprendžiame užsakovo patikėtas užduotis ir priimame iššūkius. Mėgaujamės darbu, kurį patys pasirinkome ir kasdien siekiame pralenkti save.
informacija apie UAB „AVS PipeFit“
2302 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
339
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1526 €
25% uždirba 1526-1986 €
25% uždirba 1986-2792 €
25% uždirba nuo 2792 €