Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Soprana Personnel International"
Daugiau apie įmonę »

Personalo atrankų vadybininkė (-as) Klaipėdoje

Klaipėda - UAB "Soprana Personnel International"

Darbo pobūdis

Esame viena stipriausių specializuota atrankų įmonė Lietuvoje. Atrankas atliekame Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Danijoje bei Olandijoje, o mūsų klientai yra Lietuvoje ir pasaulyje žinomos įmonės.
Ieškome Tavęs, jei turi tokias vertybes kaip ir mes– atvirumas, sąžiningumas, gebėjimas prisiimti atsakomybę, profesionalumas.

Koks bus Tavo darbas?
Darbo skelbimų paruošimas, talpinimas didžiausiuose darbuotojų paieškos portaluose, skelbimų atnaujinimas, darbas su duomenų bazėmis, bendravimas su atrinktais kandidatais telefonu bei dalyvavimas darbo pokalbiuose su kandidatais.
Tu dirbsi su keliais projektais (atrankomis) vienu metu, todėl laiko planavimas yra labai svarbus įgūdis šiame darbe.
Tu turėsi aiškias atsakomybes, tačiau bus ir komandinio darbo. Šiame darbe nėra skirstymo “mano darbas – tavo darbas”.

Kokių sąvybių iš Tavęs tikimės?

  • Kruopštumo ir atidumo, kad informacija iš duomenų bazių būtų atrenkama kokybiškai;
  • Komunikabilumo sklandžia lietuvių IR anglų kalba, nes didžiąją dienos darbų dalį sudaro komunikacija su kandidatais ir klientais, jų poreikių, reikalavimų, ir papildomos informacijos surinkimas;
  • Atkaklumo ir noro darbą atlikti puikiai, nes savo klientams atrenkame tik geriausius darbuotojus;
  • Pageidautina panašaus darbo patirtis atrankų įmonėje arba personalo skyriuje.

Tikimės rasti naują komandos narį su puikia darbo etika, kuris taptų ilgalaike mūsų komandos dalimi, todėl mums labai svarbu, kad sutaptų mūsų vertybės ir požiūris į darbą.

Ką siūlome?

  • Tarpusavio pagalbą, pagarbą ir lankstumą darbe;
  • Papildomą laisvą dieną savo reikmėms;
  • Ugdymą, išorinius mokymus pagal tavo poreikius ir patirtį šiam darbui;
  • Tavo konstruktyvių, argumentuotų pasiūlymų įgyvendinimą;
  • Lankstų požiūrį į darbo laiką, nes čia svarbesnis yra rezultatas, ne procesas. Atsiprašymai pas gydytojus, senelės lankymą ar mylimos orchidėjos palaistymui namie yra priimtini, jei tuo nepiktnaudžiaujama. :)

Jei manai, kad esi tinkama (-as) šiam darbui, 1) siųsk CV per sistemą. 2) Nurodyk kas Tau svarbu darbe ir kaip atrodo Tavo ideali darbo diena. 3) Darbo užmokestis - derybų klausimas, todėl nepamiršk nurodyti kokios algos tikiesi pagal savo turimą patirtį ir įgūdžius.

Kontaktinis nr.: 8 659 .
UAB "Soprana Personnel International"

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:

Panašūs skelbimai: