Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Apotheka Pharma Vaistinė“

PERSONALO IR ADMINISTRACIJOS VADOVAS

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Apotheka Pharma Vaistinė“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų paieška, atranka, įdarbinimas, nuolatinis kontaktų mezgimas ir palaikymas su potencialiais darbuotojais;
  • Įmonės padalinių skirtinguose regionuose vizitavimas;
  • Naujų darbuotojų mokymų plano sudarymas, adaptacijos proceso priežiūra ir palaikymas;
  • Motyvacinės sistemos palaikymas ir tobulinimas;
  • Personalo tvarkų ir procesų rengimas bei įgyvendinimas, dokumentų tobulinimas;
  • Viduriniosios grandies regionų vadovų konsultavimas darbuotojų motyvavimo, ugdymo ar darbo organizavimo klausimais;
  • Įmonės kultūros, vertybių formavimas ir komunikavimas;
  • Darbuotojų kaitos bei statistikos ataskaitų rengimas bei analizė;
  • Visos personalo dokumentacijos administravimas;
  • Kitos biuro administracinės pareigos bei funkcijos (laikinai).

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Bent 2-3 metų sėkminga darbo patirtis personalo valdymo srityje mažmeninėje prekyboje;
LR įstatymų, teisės aktų, reglamentuojančių darbo teisę, išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, psichologijos žinios;
Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
Strateginis mąstymas, užsispyrimas, aktyvumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas;
Kompiuterinis raštingumas, lietuvių ir anglų kalbos žinios;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Galimybė sukurti sėkmingą personalo valdymo sistemą sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Platus atsakomybių spektras, galimybė kurti, inicijuoti pokyčius;
  • Profesinio tobulėjimo galimybės.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo Jūsų profesinių gebėjimų bei kompetencijų.

Tarptautinė kompanija, turinti senas vaistininkystės tradicijas ir užimanti stiprias pozicijas Estijoje bei Latvijoje, plečia savo veiklą ir steigia vaistinių tinklą Lietuvoje.
informacija apie UAB „Apotheka Pharma Vaistinė“
2365 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1519 €
25% uždirba 1519-2189 €
25% uždirba 2189-3131 €
25% uždirba nuo 3131 €