Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Expertus LT“

PERSONALO PAIEŠKŲ/ATRANKŲ SPECIALISTAS

750-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Pilnas, darbuotojų paieškos/atrankos projektų, koordinavimas
  • Darbo skelbimų kūrimas/talpinimas (darbo paieškų portaluose, soc.tinkluose)
  • Aktyvi kandidatų paieška vidinėse ir išorinėse duomenų bazėse
  • Interviu su kandidatais bei tinkamų pristatymas klientams
  • Glaudus bendravimas su klientais dėl atrankos eigos ir kitų klausimų

Reikalavimai

  • Darbo patirtis darbuotojų atrankų srityje (didelis privalumas)
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Canva ir pan.)
  • Gebėjimas lanksčiai reaguoti į nestandartines ir greitai besikeičiančias situacijas
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas bei orientacija į rezultatą
  • Imlumas naujai informacijai, atidumas detalėms
  • Labai geri planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą bei profesinį augimą
  • Nedidelį, tačiau atvirą, linksmą ir draugišką komandą
  • Stabiliai mokamą atlyginimą, kuris priklauso nuo jūsų turimų kompetencijų (750 - 900 Eur neto)
  • Galimybę dalinai dirbti nuotoliniu būdu ir lankstų darbo grafiką
  • Bendras kolektyvo išvykas/pramogas
  • Terminuotą darbo sutartį (su galimybe pratęsti)
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus/seminarus

Atlyginimas

750-900 €/mėn. į rankas

UAB Expertus LT – įmonė, teikianti kvalifikuoto personalo paieškos/atrankos ir laikinojo įdarbinimo paslaugas, ieško naujo komandos nario, kuris yra pozityvus, nebijantis iššūkių bei mato prasmę ir didelę vertę padėti kandidatams surasti geriausią darbdavį, o darbdaviui surasti labiausiai tinkančius darbuotojus.