Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Personalo sistemų ir skaitmeninimo specialistas (-ė)

Nuo 1857 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome kolegos (-ės), kuris (-i) papildys Personalo sistemų ir skaitmeninimo skyrių. Naujam komandos nariui suteiksime galimybę dirbti su įvairiomis personalo aplikacijomis, tame tarpe SAP HR sistema, dalyvauti procesų modernizavime ir įsilieti į naujus projektus.

Darbo pobūdis:

  • Naujų personalo sistemų funkcionalumo testavimas ir palaikymas
  • IT užklausų administravimas
  • Pagalbos kolegoms teikimas Personalo departamente vykdomų projektų metu
  • Darbas su organizacinės struktūros, personalo administravimo, darbo užmokesčio, darbo laiko apskaitos (OM, PA, PY, TM) SAP HR moduliais
  • Personalo ataskaitos ir duomenų analizė
  • Vartotojų mokymų organizavimas ir instrukcijų kūrimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (informacinių technologijų srityje - privalumas)
  • Darbo su personalo sistemomis patirtis
  • Darbo su SAP HR sistema patirtis – privalumas
  • Testavimo patirtis (automatinių testų rašymo žinios – privalumas)
  • Noras mokytis, iniciatyvumas
  • Orientacija į rezultatą
  • Geri problemų sprendimo ir organizaciniai įgūdžiai
  • Labai geros anglų kalbos žinios
  • Stiprūs darbo kompiuterio įgūdžiai (MS Office paketas - Word ir Excel)

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą
  • Mokymus darbuotojams
  • Karjeros galimybes
  • Užsienio kalbų kursus
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Nuotolinius renginius darbuotojams

Atlyginimas

Nuo 1857 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in the Baltics measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.