Gi Group Lietuva

Personalo specialistas (-ė)

900-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Panevėžys - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Ieškote darbo žmogiškųjų išteklių srityje? Kviečiame prisijungti prie mūsų! Komandiškai atlaikę karantino iššūkius, augame ir ieškome naujų kolegų - optimistiškų žmonių, kurie į darbą žiūri rimtai, dirba su užsidegimu ir mėgaujasi pasiektais rezultatais.

Kokios bus Tavo atsakomybės įsidarbinus Gi Group?
  • darbuotojų pritraukimo, paieškos, atrankos procesų įgyvendinimas;
  • įdarbinimo projektų vystymas (nuo klientų poreikių analizės iki darbuotojų įdarbinimo/administravimo);
  • sklandžios komunikacijos su kandidatais, darbuotojais ir klientais užtikrinimas;
  • pagalba kitiems kolegoms (žinoma, ir Tu jos sulauksi, kai tik reikės).

Reikalavimai

Nieko nereikalaujam, bet labai tikimės, kad:
  • Gebi valdyti projektus ir susidoroti su greitai kintančia informacija;
  • Mėgsti dirbti su žmonėmis;
  • Tavęs negąsdina technologijos: socialiniai tinklai ir darbas su sistemomis;
  • Sklandžiai bendrauji ir rašai lietuviškai;
  • Turi kūrybiškumo ir nebijai reikšti savo nuomonę;
  • Tavo motyvacija skaičiuojama ne nemokamais kavos puodeliais, o nuverstais kalnais.

Kaip didelius privalumus vertinsime, jei:
  • Turi panašaus darbo patirties;
  • Moki užsienio kalbų.

Mes jums siūlome

Gi Group dirbti verta, nes:
  • mokame sąžiningą atlyginimą: fiksuotą darbo užmokestį plius kasmėnesinius priedus už pasiektus rezultatus;
  • gausite išsamius apmokymus darbo pradžioje ir prieigą prie įmonės mokymų bazės, kurioje - daugiau nei 1400 webinarų ir mokymų įvairiomis temomis (HR, marketingas, pardavimai, finansai, t.t.);
  • dirbsite dinamišką ir nenuobodų darbą, turėsite tiek individualių, tiek komandinių užduočių;
  • dirbsite su pažangiomis technologijomis, taupančiomis jūsų ir kandidatų laiką;
  • komandoje jūsų nuomonė visada bus girdima, priimama ir gerbiama;
  • mes esam tikrai labai draugiškas kolektyvas ir jau nekantraujam, kada vėl galėsim turėti ne tik online, bet ir gyvus vakarėlius.

Skamba gerai? Kandidatuok ir pasikalbėsim!

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.

Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (30)