Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Litalda“

Personalo specialistas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Litalda“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų (tolimųjų reisų vairuotojų) iš trečiųjų šalių paieška ir atranka;
  • Darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimo dokumentų rengimas (viza D, leidimas gyventi), administravimas bei viso įdarbinimo proceso koordinavimas;
  • Bendravimas su valstybinėmis institucijomis trečiųjų šalių darbuotojų įdarbinimo klausimais;
  • Personalo administravimo procesų vykdymas ir tobulinimas;

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis, vykdant trečiųjų šalių darbuotojų paiešką ir įdarbinimą;
  • Darbo santykius reglamentuojančių įstatymų išmanymas;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office);
  • Geros rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas;
  • Atidumas detalėms, gebėjimas sisteminti duomenis, rengti įvairias ataskaitas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas;

Ugdyti profesines kompetencijas;

Galimybę realizuoti save.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Profesionaliai teikiamos aukštos kokybės paslaugos, operatyvus ir saugus krovinių vežimas.
informacija apie UAB „Litalda“
987 €
Vid. atlyginimas bruto
46
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1059 €
25% uždirba 1059-1059 €
25% uždirba nuo 1059 €