Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „BALTLED“

Personalo specialistė (-as) - Biuro administratorė (-ius)

1200-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „BALTLED“

Darbo pobūdis

  • Personalo paieška ir atranka bei personalo dokumentacijos administravimas;
  • Bendrovės personalo dokumentacijos tvarkymas, rengimas
Sutarčių bei kitos dokumentacijos apskaita, tvarkymas ir saugojimas
  • Ofiso veiklos organizavimas
  • Informacijos srautų paskirstymas įmonės viduje.
  • Darbų saugos dokumentacijos pildymas;
  • Įmonės vidinių renginių bei įvairių iniciatyvų organizavimas, siekiant palaikyti įmonėje gerą atmosferą bei darbingą nuotaiką.
  • Organizijos kultūros ir tradicijų puoselėjimas.
  • Įmonės svečių priėmimas;
  • Kita visapusė pagalba vadovams bei kolegoms.

Reikalavimai

  • Puikios lietuvių k. žinios (raštu ir žodžiu);
  • Geros anglų k. žinios (raštu ir žodžiu)
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Personalo valdymo dokumentų rengimo patirtis.
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas ir jų taikymas.
  • Administracinio darbo patirtis
  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Greita orientacija, organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, mandagumas, gebėjimas dirbti komandoje.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų išmanymas - privalumas

Mes jums siūlome

  • Įdomų dinamišką, perspektyvų darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas, tikslų siekimas, pagarba kolegoms.
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB BaltLED – tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Įmonė užsiima produktų tyrimu ir plėtra, gamybos organizavimu bei sprendimų pateikimu rinkai.

Kuriame nestandartinius, kiekvienam klientui individualiai pritaikytus sprendimus. Didžiausias mūsų įkvepimas - žinoti, kad savo klientams padedame rinkoje būti žingsniu priekyje.

MŪSŲ MISIJA - praturtinti žmonių kasdienį gyvenimą unikaliais vertės pasiūlymais

Svarbiausia įmonės lyderystės ir mūsų sekmės LED reklamos bei komercinio apšvietimo srityje sąlyga – stipri ir novatoriška komanda. Už viską, ko pasiekėme esame dėkingi jai.

Suprantame, kad visi žmonės yra unikalūs ir vertiname tai. Todėl kuriame komandinio darbo aplinką, kuri padeda darbuotojams atskleisti ir vystyti savo potencialą. Mokydamiesi vieni iš kitų, darbuotojai nuolat auga ir tobulėja. Mūsų durys atviros naujiems talentams !
informacija apie UAB „BALTLED“
1705 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 805 €
25% uždirba 805-1450 €
25% uždirba 1450-2154 €
25% uždirba nuo 2154 €