Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Galmina“

Personalo specialistė (-as)

Gargždai - UAB „Galmina“

Darbo pobūdis

Ieškome personalo specialistės (-o) nuolatiniam darbui Gargžduose, Lietuviškoje statybų / personalo įmonėje Dipwork.

Pagrindinės darbo funkcijos:
  • Darbo sutarčių rengimas;
  • Mokamų/nemokamų atostogų ir nedarbingumo periodų sekimas ir tvarkymas;
  • Darbas su A1 dokumentais;
  • Darbinių kortelių kordinavimas ir priežiūra;
  • Darbo vietų Skandinavijos šalyse registravimas internetinėse platformose;
  • Darbinių kelionių organizavimas įmonės darbuotojams (kelto - lėktuvo bilietų pirkimas, planavimas);
  • Susitikimų su įmonės darbuotojais organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui:
  • Personalo administravimo arba vadybinio darbo patirtis;
  • Lietuvių, anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, atidumas smulkmenoms;

Įmonė siūlo:
  • 1400 Eur/mėn. atlyginimą;
  • Galimybę gauti "bonusus" už pasiektus tikslus.

Dipwork - įrankis, kuris supaprastina ir palengvina darbo paieškas darbuotojams bei leidžia įmonėms iš Šiaurės ir Vakarų Europos greitai ir nesudėtingai pasitelkti specialistus iš Lietuvos savo projektų įgyvendinimui.