Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Global Scaffolders“

Personalo specialistė, (-as)

900-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Global Scaffolders“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų pritraukimo, paieškos, atrankos procesų įgyvendinimas.
  • Esamų personalo procesų tobulinimas, naujų kūrimas.
  • Vadovų ir darbuotojų konsultavimas personalo valdymo, darbo teisės klausimais.
  • Personalo dokumentų rengimo organizavimas.
  • Nuolatinis darbo rinkos stebėjimas, analizavimas bei įžvalgų, išvadų teikimas.
  • Vidinės komunikacijos stiprinimas, taikant skirtingus sklaidos kanalus.
  • Darbuotojų ugdymas.

Reikalavimai

  • Sėkmingos darbo patirties žmogiškųjų išteklių srityje (statybinėje įmonėje – privalumas).
  • Strateginis mąstymas, savarankiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
  • Lyderystės, organizaciniai, planavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
  • Puikios anglų kalbos žinios, švedų kalbos mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę panaudoti savo sukauptą patirtį bei įgauti naujų žinių.
  • Atvirumą idėjoms ir iniciatyvai.
  • Įdomų, dinamišką darbą klestinčioje įmonėje.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas

UAB “Global Scaffolders” įmonė užsiimanti pastolių rangos darbais, personalo nuoma ir profesiniais mokymais pastolių montavimo srityje sparčiai auga, tad jaunas ir veržlus kolektyvas, kurio siekis būti geriausiais rinkoje, prie sklandesnio bendrų tikslų įgyvendinimo kviečia prisijungti personalo specialistę, -ą.