Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „LITBAU“

PERSONALO ATRANKOS SPECIALISTĖ (-AS).

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „LITBAU“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbo pokalbių su potencialiais darbuotojais vedimas;
  • Skelbimų talpinimas socialiniuose tinkluose bei kituose darbuotojų paieškos platformose;
  • Įžvalgų ir komentarų apie atrinktus kandidatus žymėjimas ir sisteminimas;
  • Reikiamų dokumentų, reikalingų Migracijai, surinkimas ( įdarbinant trečiųjų šalių piliečius);
  • Darbuotojų duomenų bazės rinkimas, valdymas, pildymas;
  • Darbo rinkos analizė;
  • Nuolatinis ryšio su darbuotojais palaikymas ;
  • Darbuotojams iškilusių klausimų ir problemų sprendimas;
  • Kiti vadovo pavesti darbai ir užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Analogiško darbo patirtis;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Noras dirbti ir tobulėti ;
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
  • Kompiuretinis raštingumas;
  • Rusų kalba būtina, anglų, vokiečių privalumas.
  • Savarankiškumas;
  • Loginis mąstymas;
  • Iniciatyvumas, pasiūlymų teikimas;
  • Greita orientacija, gebėjimas vykdyti kelias užduotis vienu metu;
  • Patirtis statybų, suvirinimo sektoriuose privalumas;

Įmonė siūlo

  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Draugiškus ir visada pasiruošusius padėti kolegas;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką bei visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę augti kartu su įmone ir tapti savo srities profesionalu;
  • Stabilų ir visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Motyvacinius priedus už iniciatyvumą ir naujas idėjas;

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas aptariamas pokalbio metu. Galimi motyvaciniai priedai.

metalo apdirbimas, suvirinimo paslaugos, metalo konstrukcijų gamyba, statybos darbai.
informacija apie UAB „LITBAU“
1435 €
Vid. atlyginimas bruto
82
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1061 €
25% uždirba 1061-1061 €
25% uždirba 1061-1696 €
25% uždirba nuo 1696 €