Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Alynas“
Daugiau apie įmonę »

PERSONALO VADOVAS (-Ė)

750-980 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Alynas“

Pasiūlymas Jums:

Viena svarbiausių pozicijų įmonėje, įtakojanti įmonės, kaip darbdavio, įvaizdį ir verslo sėkmę. Siūlome patogias darbo sąlygas, sąžiningą atlygį, motyvavimo sistemą, galimybę įgyvendinti savo idėjas. Tikrų bendraminčių komanda, bendradarbiaujantys vadovai, jaukios kolektyvo tradicijos ir užtikrintai ilgalaikis darbas patikimoje, nuolat augančioje kompanijoje – ko gero, rimtos priežastys svarstyti šį pasiūlymą.
Kviečiame pasikalbėti išsamiau, tad siųskite CV, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime atsakingai.

Užduotys ir atsakomybės:

Tikimės naujojo kolegos indėlio užtikrinant reikiamą darbuotojų skaičių – vykdant naujų darbuotojų paiešką ir atranką, tobulinant naujokų adaptacijos programą. Darbuotojų kaitą mažina ir tvarią plėtrą užtikrina ugdymo programos, motyvavimo sistemos bei mikroklimato formavimas, panaudojant inovatyvius ir tradicinius būdus. Tai ir būtų Jūsų atsakomybių erdvė. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos personalo vadovo/ vadybininko patirties; puikius bendravimo įgūdžius; praktines LR DK žinias ir pasiryžimą tęsti karjerą žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Jūsų patirtį panašios srities įmonėje, užsienio kalbų žinias ir vairuotojo pažymėjimą vertinsime kaip privalumus.

Pasikalbėkime – tikrai nepraleisime progos sužinoti Jūsų lūkesčius. Siųskite savo istoriją (C.V.) dabar.

Atlyginimas

750-980 €/mėn. į rankas
UAB „Alynas“

UAB „Alynas“

UAB “Alynas” – prieš bene dešimtmetį įgyvendinta išskirtinė pilstomo alaus parduotuvių- barų ir užeigų koncepcija. Šiandien “Alynas” – vienas didžiausių pilstomo alaus barų tinklas - 25 parduotuvių - barų visoje Lietuvoje. Turime ambicingų planų plėsti savo verslą užsienio šalyse. Sužinokite apie mus daugiau:
Į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Alynas“
1080 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 664 €
25% uždirba 664-779 €
25% uždirba 779-1013 €
25% uždirba nuo 1013 €

Panašūs skelbimai: