UAB „Skogran“

PERSONALO VADOVAS (-Ė)

2000-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Skogran“

Vertės pasiūlymas Jums

Mes žinome, kad kompanijos sėkmės prielaida, priežastis ir būtina sąlyga- profesionali beveik 400 bendraminčių komanda, todėl kviečiame kartu su mumis kurti istoriją apie gamtos išsaugojimą. Turėsite puikias galimybes realizuoti savo idėjas ir gebėjimus išskirtiniame kolektyve. Naudositės patogaus biuro privalumais ir prisidėsite prie savo įgūdžių lavinimo seminaruose, konferencijose, mokymuose. Žadame visokeriopą palaikymą, pagarbą Jūsų asmenybei ir sąžiningą įvertinimą.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe būsite atsakingas (-a) už personalo valdymo strategijos įgyvendinimą, dalyvausite formuojant ir įgyvendinant personalo plėtros, darbuotojų saugos ir sveikatos politiką, prisidėsite prie darbdavio įvaizdžio formavimo ir organizacinės struktūros tobulinimo bei komandos ugdymo. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą žmogiškųjų išteklių, psichologijos, komunikacijos ar teisės srityse, turite personalo vadovo darbo patirties (daugiau, nei 3 metus), išmanote darbuotojų vertinimo, motyvavimo ir kitus personalo valdymo procesus, esate atsakingas ir rezultato siekiantis žmogus, gebate inicijuoti pokyčius ir suburti komandą vieningam tikslui, puikiai kalbate anglų ir rusų kalbomis.
Jūsų darbo teisės išmanymą ir pritaikymą kitose šalyse (Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Austrijoje) bei patirtį įdarbinant arba siunčiant darbuotojus dirbti kitose šalyse laikytume rimtais privalumais ir deryboms dėl darbo pakviestume greičiau.
Nedelskite – siųskite savo CV dabar. Susipažinkime!

Atlyginimas

2000-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Skogran“

Kai Švedijoje siautęs uraganas 2005 m. nuniokojo didžiulius miškų plotus, mes supratome, kad atkurti mišką – svarbi ir kilni misija. Mūsų noras – padėti miškui vėl augti – tapo “Skogran” idėja ir pradžia. Siekiame tapti tvaraus augimo lyderiu miškų atkūrime, vienyti žmogų ir gamtą. Todėl vadovaujamės tvirtomis vertybėmis – pagarba, pasitikėjimu, nuolatiniu tobulėjimu, darome tai veržliai ir esame socialiai atsakingi. Mūsų komanda atlieka miškų sodinimo, miško priežiūros, kankorėžių skynimo, elektros linijų priežiūros darbus Europoje. Per metus Estijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Austrijoje pasodiname virš 30 mln. miško sodmenų, prižiūrime virš 12 000 hektarų miško ir vis labiau kasmet prisidedame prie miškų atkūrimo.
Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje www.skogran.com/
Kviečiame į komandą profesionalą šioms pareigoms:
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)
informacija apie UAB „Skogran“
1513 €
Vid. atlyginimas bruto
334
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1019 €
25% uždirba 1019-1258 €
25% uždirba 1258-1789 €
25% uždirba nuo 1789 €

Jus taip pat gali sudominti: