Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“

Personalo vadovė (-as)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Joniškis, Šiauliai - UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“

Darbo pobūdis

  • Personalo valdymo strategijos formavimas, tobulinimas ir įgyvendinimas;
  • Personalo biudžeto formavimas ir kontrolė;
  • Vadovų konsultavimas personalo valdymo, darbo teisės, darbuotojų ugdymo klausimais;
  • Personalo poreikio planavimas, darbuotojų pritraukimo, paieškos ir atrankos procesų organizavimas ir vykdymas;
  • Darbuotojų veiklos vertinimo, atlygio ir motyvacinių sistemų kūrimas bei tobulinimas;
  • Organizacinės kultūros formavimas, vystymas, palaikymas;
  • Mokymų planavimas ir organizavimas;
  • Įmonės renginių, švenčių darbuotojams organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (personalo vadybos, ekonomikos, psichologijos srityje – pageidautina)
  • Min. 3 metų sisteminio žmogiškųjų išteklių valdymo patirtis (gamybinėje įmonėje – privalumas);
  • LR Darbo kodekso taikymo praktikoje išmanymas;
  • Bendradarbiavimo su padalinių/skyrių vadovais patirtis dinamiškoje verslo aplinkoje (gamybinėje įmonėje – privalumas);
  • Verslo procesų suvokimas;
  • Strateginis mąstymas, orientacija į rezultatą ir veiklos efektyvumą;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Atsakingą darbo poziciją stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Profesinius iššūkius, tobulėjimo galimybes;
  • Kompetenciją atitinkantį atlygį ir papildomų naudų paketą;
  • Visas darbui reikalingas priemones, kelionės išlaidų kompensavimą darbuotojui iš kito miesto.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis atlygis priklausys nuo kandidato patirties ir kompetencjos. Pagal galiojančią atlygio politiką pareigybei taikoma papildoma metinio skatinimo sistema.

UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“ – viena iš „Litagros“ įmonių grupei priklausančių gamybinių įmonių, kurios veikla apima kombinuotųjų pašarų, baltyminių, vitamininių mineralinių papildų, ėdalų naminiams gyvūnams, jaukų gamybą ir pardavimą. Įmonė taip pat valdo Panevėžio raj. veikiančią dukterinę įmonę - UAB "Šilų ūkis" užsiimančia paukščių auginimo veikla.
informacija apie UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“
1648 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
108
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1093 €
25% uždirba 1093-1455 €
25% uždirba 1455-1837 €
25% uždirba nuo 1837 €