Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Credo Partners“

Personalo vadovė (as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Kaunas - UAB „Credo Partners“

Darbo pobūdis

Organizuosite ir koordinuosite darbuotojų atranką ir paiešką
Stebėsite ir teiksite pasiūlymus dėl naujokų adaptacijos proceso
Valdysite personalo dokumentaciją ir personalo administravimo sistemą bei kontroliuosite darbo užmokesčio sistemą
Teiksite ataskaitas;
Organizuotsite renginius;
Renksite pasiūlymus darbuotojų mikroklimato gerinimui ir darbuotojų išlaikymo klausimui;
Glaudus bendravimas su vadovų komanda, siekiant bendrų tikslų;
Visko išmokinsime - Svarbu noras!

Reikalavimai darbuotojui

Turi bent 1 metus patirtį personalo valdymo srityje
Turi nepriekaištingus bendravimo įgūdžius žodžiu ir raštu (gebi sklandžiai dėstyti mintis);
Nori ir gebi dirbti su žmonėmis;
Puikiai dirbi kompiuteriu (MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Internet Explorer ir kt.);
Esi atsakingas (-a), organizuotas (-a), komunikabilus (-i);
Skaičiai, ataskaitos, prognozės tavęs visiškai negazdina?
Turi idėjų ir nebijai jų įgyvendinti?

Mes jums siūlome

Stabilų atlyginimą.
Visas socialines garantijas.
Jaunatvišką, draugišką kolektyvą.
Galimybę įgyvendinti savo idėjas
Karantinas mums pats darbymetis tad šiuo laikotarpiu suteikiame visas reikalingas priemones, įrangą darbui iš namų.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

"Credo Partners" nuo 2006 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir lojalia partneryste. "Credo Partners" dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą.

Sekite naujienas apie mus:
informacija apie UAB „Credo Partners“
940 €
Vid. atlyginimas bruto
386
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 543 €
25% uždirba 543-766 €
25% uždirba 766-1014 €
25% uždirba nuo 1014 €