Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AB "FREDA"
Daugiau apie įmonę »

Personalo vadybininkas (-ė)

Kaunas - AB "FREDA"

Darbo pobūdis

  • Personalo paieškos organizavimas: darbo skelbimų talpinimas, bendravimas su kandidatais, atranka;
  • Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas, tikrinimas;
  • Darbo grafikų sudarymas;
  • Personalo dokumentų rengimas ir tvarkymas (įsakymai, pažymos, sutartys, raštai);
  • Įmonės renginių ir mokymų organizavimas;
  • Bendradarbiavimas su atrankų, darbuotojų nuomos įmonėmis bei mokymo įstaigomis;
  • Duomenų bazės pildymas ir atnaujinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažiau nei vienerių metų sėkminga darbo patirtis personalo srityje;
  • LR Darbo kodekso išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
  • Darbo patirtis dirbant su programa Pragma – privalumas;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • Labai geri komunikacijos ir organizaciniai gebėjimai, laiko planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą šauniame kolektyve;
  • Puikias darbo sąlygas;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.
AB "FREDA"

AB "FREDA"

AB „Freda“ – viena didžiausių ir sėkmingai dirbančių baldų gamybos įmonių Lietuvoje. Tai stabili, inovatyvi, lanksti, diegianti tarptautinius gamybos valdymo metodus bei greitai prisitaikanti prie pokyčių įmonė.
Informacija apie AB "FREDA"
1675 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
799
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Antanas Ėmužis