Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Stiklita“

Personalo vadybininkas (-ė)

1900-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų paieška ir atranka,
  • Įdarbinimo procedūros ir priimtų darbuotojų įvedimo proceso koordinavimas,
  • Personalo dokumentų rengimas, administravimas, valdymas,
  • Vadovų ir darbuotojų konsultavimas, mokymas,
  • Saugos dokumentacijos administravimas, bendravimas su darbo saugos klausimus sprendžiančia įmone,
  • Korespondencijos tvarkymas, skambučių priėmimas,
  • Biuro reikmenų užsakymas, paskirstymas,
  • Biuro veiklos organizavimas, įmonės vidinės kultūros formavimas,
  • Renginių organizavimas,
  • Sutarčių administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas verslo administravimo, psichologijos ar vadybos srityje,
  • Organizuotumas, atidumas, kruopštumas, geri bendravimo įgūdžiai,
  • Savarankiškumas, darbų atlikimas laiku, informacijos valdymas ir dalinimasis,
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
  • Darbo etiketo išmanymas,
  • Puikios lietuvių kalbos (raštu, žodžiu) bei anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu). Rusų kalbos žinios - privalumas.

Galimybė tobulėti, mokytis, įmonės visapusišką pagalba įsijungiant į darbinę veiklą.
Karjeros ir savirealizacijos galimybės. Dalyvavimas veiklos planavime ir kūrybiniuose procesuose.

Atlyginimas

1900-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kandidato įgūdžių bei kompetencijos

UAB „Stiklita“ – kūrybiška bei inovatyvi įmonė, siūlanti platų stiklo apdirbimo paslaugų spektrą, žinoma rinkoje jau 28 metus. Mūsų paslaugos ne tik atitiks užsakovų poreikius, bet ir praturtins interjerą bei įgyvendins architektūrinius projektus. Mes specializuojamės tiek interjero, tiek eksterjero sprendimuose ir turime unikalią galimybę pristatyti rinkai naujoviškus produktus.
Todėl ieškome į komandą dinamiškų, iniciatyvių žmonių , kurie sugeba generuoti idėjas ir paversti jas produktu klientams.
informacija apie UAB „Stiklita“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2086 €
25% uždirba 2086-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €